hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Les berges du Rhône

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptySob Wrz 05, 2009 9:32 pm

Les berges du Rhône 2644516_l
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:33 pm

spacerowal sobie w tych okolicach, ale ile mozna, bolaly go nogi po calym dniu szopinku. dobra, zartuje, nie lubil zakupow wybitnie i chodzil rok w tych samych spodniach, dopoki sie nie porwaly i wtedy kupowal nowe na e-bayu. oczywiscie to sie nie tyczy jego garniturow, ktorych mial cala szafe i jeszcze troche, bo trzeba jakos wygladac, no ale jego każual luk to nic wybitnego. w kazdym razie siedzial i pil szejka mlecznego, przegladajac kursy walut na iphonie.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:47 pm

jak już z pewnością niejednokrotnie wspominałam, nienawidzę zapoznawania ze sobą postaci, więc uznajmy, że już się znają :p no. więc martha spacerowała również jakoś tędy i kiedy zauważyła feliksa, postanowiła podejść i się przywitać. - cześć. - uśmiechnęła się szeroko i usiadła koło niego????????
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:52 pm

-czesc-odpowiedzial, potem przypomnial sobie, ze zapomnial spojrzec kto to. zerknal wiec, ale obecnosc marthy w okolicy nie byla niczym nadzwyczajnym, odkad od malego za nim lazila... zawsze... wszedzie... z wiekiem nauczyl sie to tolerowac, a nawet traktowal ja jako element otoczenia i przyjaciolke tez-martho. dolar spada.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:55 pm

- to źle, tak? - zapytała, bo nigdy nie była dobra w tych wszystkich walutach, cyferkach, i tak dalej, i tak dalej. - zresztą, hm, nieważne, i tak tego nie rozumiem. - wzruszyła chudymi ramionkami i odgarnęła dość długie, opadające jej na ramiona włosy, bo ją łaskotały Neutral
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:04 pm

-nie wiem, chyba zle-wzruszyl ramionami, bo waluty sprawdzal tylko dla rozrywki-a co rozumiesz, martho, hę?-zapytal dosc filozoficznie, wbrew pozorom. nawet usmiechnal sie do niej, chociaz nieco dziwnie bylo usmiechac sie bez glowy/twarzy/avatara, ale dal rade.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:10 pm

- hm, całkiem niewiele rzeczy, niestety. chociaż w sumie czy ja wiem czy niestety... - uśmiechnęła się jednokącikowo. nie należała do najinteligentniejszych, ale jakoś jej to nigdy w życiu nie przeszkadzało, więc póki tak było, nie przejmowała się tym zupełnie. bo i po co?
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:23 pm

blondynka cnie-ja tez nie wiem. dobra, niewazne, co slychac?-czas na konkretniejsza gadke,nie, dopil swojego szejka, siorbal jeszcze troche, nie moze nic sie zmarnowac.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:30 pm

- nic takiego raczej. zaczęła mi się szkoła, więc mam mniej czasu na całodzienne leżenie w łóżku z laptopem i lampką czerwonego wina, ale i tak jest dobrze. - posłała mu przyjazny uśmiech. - a u ciebie? - zainteresowała się. nie widzieli się 39283982 lat, miała nadzieję, że nie powie tylko 'w porządku' xd
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:43 pm

-ktos tu sie wpedza w alkoholizm-zauwazyl, odgarniajac przydlugie wlosy z czola-nic, jutro ide do fryzjera-pochwalil sie, tak a propos tych wlosow i westchnal-i mam duzo roboty. powinienem wlasnie siedziec w papierach, ale jakos nie mam dzisiaj na to weny. zreszta jestem prawie-szefem, wiec mi nie podskocza-wyszczerzyl sie, zawsze lubil sie chwalic swoim prawie-szefostwem.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône EmptyCzw Wrz 10, 2009 8:24 pm

- oh, tak? nawet nie wiedzialam. - stwierdzila. pewnie jej kiedys o tym mowil, ale juz zapomniala, hehe. no ale niewazne, teraz bedzie mogla sie chwalic, ze ma przyjaciela, ktory jest prawie-szefem. - a co robisz z wlosami? mam nadzieje, ze nie pofarbujesz sie na blond na przyklad, albo nie zetniesz sie na zero. bo masz ladne wloski, wiesz? - zachichotala glupkowato. opisze zalety&wady czolgow uzytych w i wojnie swiatowej i bede normalnie grac xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Les berges du Rhône Empty
PisanieTemat: Re: Les berges du Rhône   Les berges du Rhône Empty

Powrót do góry Go down
 
Les berges du Rhône
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Na powietrzu-
Skocz do: