IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

matheiu

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mathieu

Liczba postów : 41

PisanieTemat: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 7:49 pm

przyprowadził ją tutaj, pewnie odpychała jego ręce od siebie sto milionów razy, ale on i tak dzielnie ją obejmował i teraz lekko wepchnął ją do środka, zaraz zamykając drzwi na klucz.
- skoro tak śmierdzę, to idę wziąć prysznic, a ty się tu nie panosz aż tak bardzo, jak zazwyczaj - pokiwał jej palcem przed nosem i nachylił się nad nią, żeby pocałować ją w czółko, a potem wyruszył do łazienki, w której się zamknął i brał prysznic, nanana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

Liczba postów : 26

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 7:54 pm

pokiwala glowa zanim poszedl. zdjela botki i zostawila torbe przy drzwiach, kierujac sie ku kuchni, gdzie wygrzebala z lodowki resztki jakiejs salatwki, pewnie mama mu zrobila, zostawila jednak salatke w spokoju i zdecydowala sie na jablko. uchylila okno i usiadla na szerokim parapecie, bolala ja glowa i miala duzo pracy domowej, bo ona jest w ostatniej klasie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 7:59 pm

wyszedł z łazienki z ręcznikiem miło obwiązanym wokół wąskich bioder, przedstawiał sie dość przyjemnie w połączeniu z gęsią skórą na ramionach i mokrymi włosami, wchodzącymi mu irytująco wręcz w oczy.
- jestem już, świeży, pachnący, nie śmierdzę, jestem piękny, jak ci się podoba? - obkręcił sie wokół własnej osi, robiąc piruet jak baletnica, z uniesionymi rękoma nad głową. - chce mi się jeść, palić, jeść, palić, jeść, będę robił wszystko po kolei - poinformował ją i zaglądnął do lodówki, żeby wyjąć z niej sałatkę i usadowić się z nią przy stole kuchennym. jadł palcami, bo nie chciało mu sie już wstawać po widelec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:07 pm

-czasem mam wrazenie, ze wychowales sie w jakims lesie-zeskoczyla zgrabnie z parapetu i otworzyla szafke pod zlewem, zeby wyrzucic ogryzek do stojacego tam kosza na smieci. oparla dlonie na biodrach-to ja ide, tak?-pytanie retoryczne, bo szla naprawde-mam duzo pracy domowej, wiesz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:12 pm

- gówno mnie to obchodzi - odparł, wcześniej przełykając sałatkę, teraz się podniósł, żeby stanąć przed nią, zasłaniając jej swoją osobą trochę świata, skrzyżował ramiona na klatce i uśmiechnął się, zaciskając przy tym mocno wargi. - naprawdę gówno mnie to obchodzi, że musisz iść, skoro i tak nie pozwolę ci wyjść. mam też w dupie to, co musisz zrobić; miałaś mi w końcu powiedzieć, co się stało, że twój tygodniowy związek się zakończył, a twa wielka miłość odeszła - powiedział, unosząc brwi wysoko w górę. - a ja mogę ci zrobić maseczkę z ogórków, to znaczy mogę ci obrać ogórki jeśli chcesz, bo bywam nadopiekuńczy, kiedy się na ciebie gapię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:13 pm

-cos mi mowi, ze powinnam sie zaczac ciebie bac-powiedziala troche rozbawiona, krzyzujac rece na piersi w obronnym gescie, obronnym w jakis zakrecony sposob przed soba sama, bo wcale nie miala ochoty jeszcze wracac, ale z drugiej strony czula, ze musi, odwieczna walka dobra ze zlem, aniolki i diabelki na ramionach i tak dalej. - poza tym od kiedy interesuja cie moje zwiazki? jakiekolwiek zwiazki?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:19 pm

- bo bywam nadopiekuńczy, kiedy się na ciebie gapię - powtórzył i przyciągnął ją do siebie, żeby objąć ciasno ramionami, pewnie miała nadal ręce skrzyżowane na piersiach, a jego ręcznik na szeście wcale nie zsuwał się w dół, miał w końcu wprawę w wiązaniu ręczników w pasie, tyle razy już to robił... bo on się mył! - lorraine, jesteśmy chyba przyjaciółmi, mogę zostać twoim bratem, ale boję się, że kiedyś przypadkiem popełnimy kazirodztwo, więc lepiej nim nie zostanę. pachnę ładnie? - powąchał ukradkiem jej włosy, które pachniały w sumie tak samo ładnie jak jego włosy w tym momencie. - poza tym wyglądasz na przybitą, chcę uśmieżyć twój ból i lać balsam na twą duszę - roześmiał się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:38 pm

-nie jestem przybita - wyplatala sie z niego po raz kolejny, byc moze byla bolal ja jakikolwiek dotyk jak larsa. - poza tym nie wiem jak ty, ale ja niczego takiego nie popelnilabym przypadkiem! mam cie zaczac o cos podejrzewac? - na przyklad ze mathieu nie panuje kompletnie nad popedem seksualnym do tego stopnia ze czasem zalicza dziewczyny przypadkiem. usmiechnela sie chyba pierwszy raz tego dnia i odgarnela mu mokre wlosy z czola. - powinienes isc do fryzjera.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 10, 2009 8:40 pm

- a ty do kosmetyczki, masz tyle zmarszczek - powiedział, uśmiechając się lekko, głównie dlatego, ze ona się uśmiechała. miał ochotę się z nią całować, ale nie chciał burzyć nastroju, bo pewnie znowu by go odepchnęła, przecież musiała mieć pewną świadomość, że ze strony mathieu nic nie było bezinteresowne, ale i tak traktował ją o niebo lepiej w porównaniu z pozostałymi dziewczynami, które przecież wymieniał jak rękawiczki. ona też była rękawiczką, ale taka, którą ciągle nosił, zmieniając tylko rękawiczkę na drugiej ręce, cóż za metafora. - moje włosy są w porządku, podobają mi się bardziej niż twoje cycki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 2:06 pm

-których nigdy nie widziałeś - zauważyła dość trzeźwo, nadal się uśmiechając. taka natura chyba. - nie zaproponowałeś mi nic do picia. - wyprężyła plecy, żeby się po nich podrapać, znaczy między łopatkami, ale była chuda i dała radę. - mogłabym ci trochę podciąć! przynajmniej grzywkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 2:12 pm

- ale jeszcze zobaczę, mała - roześmiał się, podchodząc do niej znowu, żeby subtelnym ruchem włożyć kosmyk włosów za jej ucho, bo irytował go sposób, w jaki przylegał do jej policzka. - w porządku, w sumie mogłabyś to zrobić, chyba że jesteś tragiczną fryzjerką, ale w sumie i tak możesz. ty masz w sumie ładne włosy - powiedział, edrując wierzchem dłoni po jej policzku, a potem na szyję, by w końcu jego dłoń spoczęła na jej ramieniu. - i ładnie pachną, znaczy twój szampon ładnie pachnie. mam jakieś nożyczki do obcinania włosów?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 2:16 pm

-poszukaj, ja zorganizuję ci salon fryzjerski - akurat umiała obcinać włosy, gorzej z farbowaniem, bo gdy przyszło do farbowania to odechciało jej się zajęć, organizowali im w szkole w ogóle, a lorraine potrzebowała dodatkowych zajęć żeby poprawić ocenę końcową. poszła do łazienki w tym czasie po ręcznik i inne pierdoły, i wyciągnęła mu nawet krzesło, on niech szuka nożyczek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 2:21 pm

- o, patrz, są - odparł, kiedy wywrócił do góry nogami zawartość pudeł, które po kolei wyciągał spod łóżka, żeby wyrzucić rzeczy, które się w nich znajdowały, na podłogę, by znalźć w końcu wśród nich nożyczki. - moje piękne, idealne nożyczki. ale tylko przytnij, nic więcej, bo inaczej cię zajebię - obiecał jej ze szczerego serca, w pewnych kwestiach, na przykład w obietnicach, mogła liczyć na niego. wszedł do łazienki i siadł na krześle, zakładając nogę na nogę, ale po męsku tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 6:56 pm

stanęła więc za nim, zgarniając jego wilgnotne jeszcze włosy i generalnie masując mu głowę trochę, pozdro bella ze starego paryża, nie było cię chyba jeszcze. - nie przeklinaj, matt, kobietom nie wypada- zauważyła, uśmiechając się i pocałowała go za uchem od razu, w ramach przeprosin. no i generalnie przycinała mu te włosy, z tyłu na razie, niezbyt szybko bo nie chciała za dużo, a nie miała wprawy, więc wolała uważac, żeby jej nie zajebał... - opowiedz mi coś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 6:59 pm

- ale o czym mam ci opowiadać? o tym, że moje zycie jest tak samo zjebane jak moja grzywka? obydwu mam czasem dość - zwierzył jej się, pewnie poruszał uchem w lewo i w prawo, tym, co go w nie tam całowała. - jezu, w ogóle ja pierdole, kiedy ostatnio byłaś zakochana? - zapytał, bo był po prostu ciekawy, on nigdy nie poznał na swoim przykładzie pojęcia "miłość". hej, ale znał się dobrze na fizyczności. uszczypnął ją w pośladek dla fanu!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:07 pm

-nie szczyp mnie, bo wbiję ci te nożyczki w mózg- nie ma to jak dobra groźba na rozpoczęcie/zakończenie/środek dnia. - co to w ogóle za pytanie? - zapytała, stając teraz przed nim. nachyliła się, zaczesując mu grzywkę równo i wzięła się za przycinanie, opierając się kolanem o jego udo, tak wiesz, wiesz. i na razie nie odpowiedziała, bo prawdę mówiąc nie miała zbytnio ochoty rozmawiac z nim o takich sprawach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:22 pm

- nie wiem, interesuje mnie to tak trochę - no i co z tego, że jego dłoń właśnie znów powędrowała do niej, tym razem na udo, biedna, zmolestowana lorraine, za karę powinna mu krzywo przyciąć grzywkę. - ja to na przykład nie byłem i mam wrażenie, że nie będę. czy to nie jest smutne? - roześmiał się i zastanawiał się, czy może pocałować ją w dekolt, ale koniec końców sobie odpuścił i jedynie sie w niego gapił. - no rób szybciej tą grzywkę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:30 pm

-już, już kończę-rzeczywiście skończyła, miał pewnie jakieś marne resztki włosów na ramionach, w sensie obcięte resztki, na podłodze też, ale lorraine nie miała zamiaru sprzątac. oceniła końcowy efekt, stając krok w tył -nie jest źle! znaczy no, jest dobrze. - wolała nie kontynuowac poprzedniego tematu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:33 pm

- to byłaś, czy nie, lorraine? - zapytał natarczywie i złapał ją w pasie, żeby pociągnąć na swoje prawe kolano, więc pewnie siedziała na nim bokiem. - powiedz mi, porozmawiajmy choć raz powaznie o miłości, to smutne i przykre, że o niej nie rozmawiamy, a przecież jesteś moją psiapsiółeczką numer jeden, czyż nie? - uniósł brew wymownie do góry i uśmiechnął się lekko, opierając brodę na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:36 pm

-no dobrze, wiec nie wydaje mi sie. to znaczy, ze bylam jakos strasznie zakochana, a nie czy jestem twoja przyjacioleczka numer jeden, skoro tak to ujales, bo co do tego jestem pewna, chyba nikt inny by z toba nie wytrzymal. - zmierzwila mu grzywe, skoro juz byla jego stylistka~*~*~*~ i zsunęła się na kraniec..jego...kolana...xd - jakieś drobne zauroczenia, tyle, na boga, mam osiemnaście lat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 7:48 pm

- wow, myslałem, że masz jakieś no wiesz, głębsze wojaże - powiedział i wcale nie podobało mu się to, że zsunęła się na koniec, bo od tego bardziej go wtedy bolały łydki, więc z powrotem ją sobie przysunął bliżej i pocałował w ramię, pachniała ślicznie.
- każdy by ze mną wytrzymał, gdyby był tobą. znaczy, cholera, ale jak mam dużo przyjaciół męskich, tylko żeńskie coś zwiało...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 8:22 pm

-nie martw sie, mathieu, jezeli nadal bedziesz tak usilnie staral sie mnie obmacywac, przy tym samym mowiac, ze moje cycki sa niefajne, prawdopodobnie tez strace cierpliwosc-pogrozila mu palcem :c i wstala z jego kolan. otrzepala swoje kolana, w czarnych rajtkach, z jego wlosow xd-juz nie wspominajac o tym, ze nie pozwalasz mi wyjsc, a nawet nie zaproponowales mi herbaty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Nie Wrz 13, 2009 8:32 pm

- ale przecież wiesz, że możesz brać wszystko co chcesz bez mówienia mi o tym - usmiechnął się sympatycznie i również wstał. - pozmiatałbym te włosy, ale trochę mi się nie chce, więc nie będę zmiatał żadnych tam włosów - poskarżył się jej i tak jakoś fajnie wstał, otrzepał się tak ten teges i spierdalam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lorraine

PisanieTemat: Re: matheiu   Pon Wrz 14, 2009 6:45 pm

to poszli pewnie do salonu, czy co tam mathieu miał w posiadaniu. zerknęła na zegarek i usiadła na kanapie, wyciągając nogi na kawowy stolik stojący przed kanapą, zgarniając stopą w czarnym rajstopie gazetę. stopy ważniejsze.
- ktoś tutaj sprząta w ogóle? to znaczy masz jakąś pomoc domową, cokolwiek? znaczy wiesz, masz tu jakby za czysto.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mathieu

PisanieTemat: Re: matheiu   Czw Wrz 17, 2009 9:27 pm

- to było tak, że przyszła moja ciotka, wepchnęła mi sałatkę do lodówki, bo wiesz, ona ma klucze - matka mathieu zginęła w skutek nieszczęśliwego wypadku, ale nie wiem jeszcze jakiego, bo teraz mi się nie chce za bardzo wymyślać. - a potem chyba coś ogarnęła, to znaczy, hej, wcześniej też sprzątałem, nie możesz mówić, że miałem burdel tutaj, bo było w miarę czysto jak na mieszkanie samotnego faceta - powiedział z zaciętą miną i opadł obok niej na kanapie, obejmując lorraine ramieniem, bo było mu zimno w ręce, a ona była jakaś taka cieplejsza. - to co robimy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: matheiu   

Powrót do góry Go down

matheiu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next