hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pathé Vaise

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptySob Wrz 05, 2009 9:43 pm

Pathé Vaise 441c56003253df215a6e5ac2c50ce40e
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
charlene

charlene


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:43 pm

krecila sie od do roznych dziel sztuki, niezupelnie je rozumiejac, ale to nic. w koncu wyszla na dwor i bolaly ja oczy od tych neonow :<
Powrót do góry Go down
boyd

boyd


Liczba postów : 18
Reputation : 1
Join date : 06/09/2009
Age : 35

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:49 pm

on akurat również wyszedł, i wyciągnął z kieszeni papieroska, którego teraz zapalił swoją super lanserską zapalniczką. przez jakiś czas obserwował charlene, aż w końcu podszedł i uśmiechnął się do niej miło. - jak się podobało? - zapytał i zaciągnął się marlboraskiem.
Powrót do góry Go down
charlene

charlene


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:53 pm

o saszka luv. - nie wiem, czy moge ci na to odpowiedziec, nie chce wydac sie ignorantka-bo sie nie podobalo, chociaz moze raczej chodzilo o to, ze najwyrazniej nie rozumiala nowoczesnej sztuki, zreszta zaraz mu to powiedziala-wiesz, wole mona lize i te sprawy.
Powrót do góry Go down
boyd

boyd


Liczba postów : 18
Reputation : 1
Join date : 06/09/2009
Age : 35

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:59 pm

- ah, no tak. ja też w zasadzie, ale lubię udawać, że mi się to wszystko podoba, żeby potem wyrywać laski na bycie artystą, rozumiesz. - uśmiechnął się do charlene szelmowsko. - nie no, żartuję. znajomy polecił mi tu przyjść, twierdząc, że po prostu muszę to zobaczyć, ale żałuję, że go posłuchałem.
Powrót do góry Go down
charlene

charlene


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:09 pm

- ale jestes przebiegly-zauwazyla, usmiechajac sie nawet w zwiazku z czym, wyciagnela reke, miala rekawiczki, bo w zasadzie wiecznie bylo jej zimno. pewnie byla wampirem-jestem charlene. charlie.
Powrót do góry Go down
boyd

boyd


Liczba postów : 18
Reputation : 1
Join date : 06/09/2009
Age : 35

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:22 pm

- boyd. - jak łatwo można się domyślić, również wyciągnął do niej dłoń, jednocześnie rzucając papierosa na ziemię i gasząc go swoim ładnym bucikiem, najeczkiem na przykład. - bardzo ładne imię, tak myślę. chyba nigdy nie znałem żadnej charlene.
Powrót do góry Go down
charlene

charlene


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:25 pm

-to juz znasz-usmiechnela sie jeszcze szerzej, bo fajnie bylo miec oryginalne imie w kragu jego znajomych, moze nawet nie tyl eco oryginalne, ale po prostu niezdublowane-milo cie poznac! i milo ze dzielimy te same gusta, i w ogole, ostatnio gdy bylam w galerii z moim chlopakiem to w zasadzie stal sie eks chlopakiem-patrz, juz zwierzenia, szypqo...
Powrót do góry Go down
boyd

boyd


Liczba postów : 18
Reputation : 1
Join date : 06/09/2009
Age : 35

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:35 pm

- to trochę przykre. ja nigdy nie byłem z żadną dziewczyną w galerii, to znaczy żadna nie interesowała się takimi rzeczami, a nie lubię zmuszać ludzi do robienia czegoś, czego nie lubią. - powiedział, wsuwając dłonie do kieszeni swoich dżinsów, bo było mu odrobinkę zimno.
Powrót do góry Go down
charlene

charlene


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:44 pm

-wiec jezeli w przyszlosci bedziesz mial ochote bardzo chetnie z toba pojde-rzekla baardzo wesolo i dumna z siebie tez, bo nie ma to jak fajne znajomosci przyniesione z podworka. o ile nie odpowie jej czegos w stylu 'wybacz ale mam aids i stronie od ludzi, nie chce tego rozsiewac' bo wszyscy wiedza ze aids unosi sie tez w powietrzu.
Powrót do góry Go down
boyd

boyd


Liczba postów : 18
Reputation : 1
Join date : 06/09/2009
Age : 35

Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise EmptyCzw Wrz 10, 2009 8:24 pm

- okej. tylko musisz dac mi swoj numer czy cos, zebym mogl sie z toba skontaktowac, prawda? - poslal jej jeszcze jeden mily usmiech i zmierzwil swoje wloski. powinien isc do fryzjera, ale komu sie chce, a poza tym pewnie bal sie fryzjerow, bo kiedys scieli go jakos smiesznie. czy cos (kocham 'czy cos' <3)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pathé Vaise Empty
PisanieTemat: Re: Pathé Vaise   Pathé Vaise Empty

Powrót do góry Go down
 
Pathé Vaise
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Kultura-
Skocz do: