hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Luwr

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Luwr   Luwr EmptySob Wrz 05, 2009 9:46 pm

Luwr 246_Luwr
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:49 pm

siedziała pod luwrem jak jakiś naiwny, japoński turysta i przeglądała swoje smsy, których w zasadzie nie było zbyt dużo, bo wolała rozmawiac przez telefon, albo w ogole twarzą w twarz, niż smsować, bo uważała, że to głupie. i w ogole. w każdym razie siedziała i zaraz jej zrobie podpis i wtedy bedę mogła pisac jak normalny człowiek.
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 6:56 pm

usiadl obok niej, grzebiac w swoim blackberry tez i wzdychajac raz po raz ciezko, bo wlasnie sie dowiedzial ze jego kolezanka zerwala zareczyny, a teraz dostal smsa ze jednak nie i on juz nic nie rozumial?!?! chetnie by zadzwonil, ale wlasnie mu sie rozladowal ten nieszczesny telefon. zaklal troche pod nosem i zerknal na siedzaca obok arielle.
-khm-odchrzaknal-przepraszam, ale wlasnie rozladowal mi sie telefon... hm, moglbym od ciebie zadzwonic? nie jestem zlodziejem, dam ci moj portfel na czas rozmowy, czy cos...
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:09 pm

pociągnęła nosem odwracając głowę w jego stronę, by sprawdzić, czy aby na pewno nie wyglądał na żadnego zlodzieja, czy chociażby cygana, który z ochota by ją porwał i zjadl żywcem. różnie to bywa z ludźmi.. uśmiechnęła się, bo leland nie wyglądał na złego czlowieka, pragnącego wykorzystać ją, tudziez jej telefon, wiec podała mu swoją nokię, czy telefon marki kerfur. - nie musisz mi dawać swojego portfela na czas rozmowy.. ani nic z tych rzeczy. - była dobrym człowiekiem!
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:15 pm

zerknal dziwnie na logo biedronki widoczne na telefonie, ale darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby. napisalam w dupe, to pewnie przez jego awatarka.
-w porzadku, dziekuje-usmiechnal sie do niej przyjaznie, bo byl zlodziejem i chcial jeszcze bardziej zamydlic jej oczy. ale nei chcial telefonu z kerfura czy tam skads, wiec nie musiala sie martwic...-wybacz na chwile-ekskjuz mi for e sekend, wybral numer i odszedl pare krokow, mimo wszystko troche glupio przerabiac czyjes dramy przed obcymi ludzmi, nawet jezeli uzywasz ich telefonu. mogla podziwiac jego tylek, czy cos... hehe.
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:22 pm

z całą pewnością podziwiała jego tyłek, bo było co podziwiać. chociaż arielle nie chciała wyjść na żadne napalone, spragnione męskich/bojdowych tyłków, bo przecież była całkiem zrownoważona i opanowana, przynajmniej zazwyczaj. splotła dlonie na swoich kolanach, spoglądając raz po raz na lelanda, bo moze jednak okaże się on złodziejem i zaraz ucieknie z jej drogocennym telefonem.
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:35 pm

i ile ona w koncu ma lat, znaczy ta piosenkarka?
usiadl obok niej, kiedy juz skonczyl rozmowe. oddal jej nawet jej telefon, bo trzeba, nawet jezeli spodobal mu sie sposob, w jaki telefon ukladal sie w dloni. to pewnie byl telefon z plasteliny.
-dziekuje! naprawde, moja dobra znajoma zerwala zareczyny z facetem, ale chyba jednak nie, niestety nic nie zrozumialem z jej wyjasnien. kobiety sa zbyt skomplikowane, jak na moj gust-zauwazyl, zawiazujac sznurowadlo tenisowki.
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:45 pm

nie wiem, nie mogłam własnie nigdzie znaleźć.
to był telefon z neverhooda, plastelinowy i fajny. i na dodatek z kerfura i biedronki jednocześnie. pokiwała głową, uśmiechając się nieznacznie. nie dość, że był ładny, to miał, przynajmniej jej zdaniem, świetny głos. sama by taki chciała.. w każdym razie przyjemnie się go sluchala, nawet jeśli niespecjalnie wiedziała, o czym on mówi. - sądzisz, że kobiety są skomplikowane? to wy jesteście za trudni do zrozumienia.. - ale skoro kobiety są zbyt skomplikowane jak na jego gust, czy to znaczy, że woli facetów..? miała nadzieję, że nie. tak jakoś mimowolnie.
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:50 pm

aha!1! jest kochana ;d no pewnie ze mial fajny glos, wprawdzie nie to co spiewajacy mikus, ale zachrypniete kentaki tez jest nie do pogardzenia.
-hm, wiesz, jezeli pozwolisz mi sie zdobyc na takie dosc nietypowe porownanie...-wysztalcony czlowiek uzywa madrych sformulowan, zobacz jak on ladnie mowi, zobacz-to faceci sa latwiejsi, bo gdyby swiat byl swiatem simsow to kobiety maja sto roznych potrzeb i wiekszosc jest ciagle czerwonych, kiedy faceci maja moze ze trzy i to takie, ktore latwo zaspokoic-mial nadzieje, ze tego juz nie musi jej wyjasniac, bo troche glupio chwalic sie, czy zalic raczej, swoja niefajna natura, czyli na przyklad on potrzebowal chyba tylko papierosow, kawy i seksu. mniej wiecej.
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:51 pm

aha!1! jest kochana ;d no pewnie ze mial fajny glos, wprawdzie nie to co spiewajacy mikus, ale zachrypniete kentaki tez jest nie do pogardzenia.
-hm, wiesz, jezeli pozwolisz mi sie zdobyc na takie dosc nietypowe porownanie...-wysztalcony czlowiek uzywa madrych sformulowan, zobacz jak on ladnie mowi, zobacz-to faceci sa latwiejsi, bo gdyby swiat byl swiatem simsow to kobiety maja sto roznych potrzeb i wiekszosc jest ciagle czerwonych, kiedy faceci maja moze ze trzy i to takie, ktore latwo zaspokoic-mial nadzieje, ze tego juz nie musi jej wyjasniac, bo troche glupio chwalic sie, czy zalic raczej, swoja niefajna natura, czyli na przyklad on potrzebowal chyba tylko papierosow, kawy i seksu. mniej wiecej.
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 7:56 pm

też będę mówiła mądrze jak zdam maturkę.. o ile : ]
ogólnie to arielle grala w simsy tylko w cześć pierwszą i to jak pozyczyła od kolezanki z klasy, z która potem się pokłóciła (ah te podstawówkowe kłótnie, nigdy nie zapomnę jak vicka dała mi w twarz w piątej klasie jak powiedziałam, że chłopczyk który jej się podoba, notabene z czwartej klasy, to gówniarz, a ona jest pedofilką..) i nie miała dostępu do płyty. a kto to widział, by ściągać gry z internetu, toż to nielegalne.. - niech ci będzie, jednak wciąż uważam, że faceci są mimo wszyscy nie do zrozumienia, nawet gdybyśmy żyli w świecie simsów. chociaz nie twierdzę, że nie ma facetów, których potrafiłabym zrozumieć. - po prostu jeszcze żadnego takiego nie widziała na swe oczy. no, chyba że w filmie..
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 8:03 pm

http://a437.ac-images.myspacecdn.com/images01/11/l_1f244c6ee3b1f560f21d22991b48adb4.jpg tu jaka ladna aptrz lowe ja chyba!!! chcialam od ciebie fajne historie z podstawowy to nie mialas i jak ja mam tobie ufac...-moze jak bedziesz miala synka to przez pierwsze dwa lata... chociaz tez nie, ja na przyklad nigdy nie wiem, o co chodzi malym dzieciom-nie to zebym mial jakies. namyslil sie, patrzac na swoja reke, i w koncu ja do niej wyciagnal-liland.
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 8:08 pm

no wiem, ja już wcześniej ja lowałam, ale zawsze zapomniałam jak się ten jej zespół nazywał xd przypomniałam sobie teraz tą historię z vicką dzisiaj, jak widzialam ja w szkole... przepraszam..
- arielle - przedstawiła się i uścisnęła jego dloń. miał ładne dłonie i wcale nie jakoś zapocone i smierdzące, daj boze nie drapał się nimi po tyłku, czy bóg wie gdzie jeszcze. - małym dzieciom chyba nigdy o nic konkretnego nie chodzi, a nawet jeśli, to nikt poza nimi samymi ich nie rozumie.. chociaż co do tego, czy one same siebie rozumieją czasami mam wątpliwości - powiedziała, marszczac nieznacznie czoło. ladnie z tym jej bylo!!
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyCzw Wrz 10, 2009 8:11 pm

trzeba bylo mi wyslac sesemesa... pamietam jak ta reklama pierwszy raz byla z 'sesemes' i jak wszyscy potem tak mowili. przynajmniej u nas, nie wiem jak w elitarnym gdansku...xd mial ochote zapytac, czemu przefarbowala wlosy (bo syrenka arielka byla ruda), ale juz i tak mial wrazenie ze wyglupil sie simsami i nie chcial wypasc na siedmioletnia dziewczynke ktora gra w simsy wlasnie i oglada syrenke arielke-ja tez, ja tez, na szczescie nie mam dzieci. to znaczy nie to zebym mial cos przeciwko,po prostu powiedzmy ze na razie realizuje blizsze i dalsze marzenia, czy cos. niewazne-machnal reka-tutejsza?
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyNie Wrz 13, 2009 8:00 pm

- tutejsza - przytaknęła, uśmiechając się do niego, bo jak mogłaby się do niego nie usmiechać, kiedy to boyd holbrook (holbrock) we wlasnej osobie, a może jeszcze lepszy, bo, jak wiadomo, to forum rpg, a w forach wszystko jest lepsze/gorsze niż w rzeczywistości. to tak z serii zuzia wyciąga wnioski. - a ty jesteś stąd? - był ładniejszy niż przeciętni francuzi, ale nie mogła wymyślić żadnego kraju pełnego seksownych blond bojdów. nigdy nie była w szwecji to skąd mogła wiedzieć, że tam sie od takich roi..
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyNie Wrz 13, 2009 8:03 pm

no w rzeczywistosci boyd pewnie nie ma dwoch zebow, ale natura wynagrodzila mu lasem pryszczow. las pryszczow, genialne. - stad, owszem - chwilowo wolal byc francuzem, to znaczy oczywiscie byl i mieszkal tu od urodzenia i w ogole, ale nie mowil po prostu ze jego tata jest anglikiem, zreszta po co, ksiazke piszesz..., to i tak nie jest jakos wazne, jezu - w takim razie milo cie poznac. o ile juz tego wczesniej nie mowilem:)
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyNie Wrz 13, 2009 8:08 pm

uśmiechnęła się, bo mogłaby słuchać sto milionów lat, że miło mu ją poznac, bo miał ładny głos. pewnie jeszcze ładniejszy głos niż włosy. - no tak.. jest trochę zimno, może dałbyś mi się zaprosić do mnie na herbatę? albo kakao.. - w zasadzie to z zimna zdrętwiały jej nogi i nie była pewna, czy uda jej się dojść do domu, ale tym będzie się przejmowała potem; teraz zajmowała się tylko pilnowaniem, by jej włosy się nie rozwiały.
Powrót do góry Go down
leland

leland


Liczba postów : 46
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyNie Wrz 13, 2009 8:18 pm

-naprawde? ... - zdziwil sie, cholera, w liceum byl strasznym frajerem i dziewczyny ciagaly go za warkocze. od tamtego czasu generalnie rzadko bywal podrywany, bo nikt nie lubi facetow ktorzy siedza w klubach po katach i boja sie wszystkiego... - to znaczy - zreflektowal sie - bardzo chetnie. jezeli to nie problem. hm.
Powrót do góry Go down
arielle

arielle


Liczba postów : 31
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr EmptyNie Wrz 13, 2009 8:26 pm

póki co arielle nie odniosła wrażenia, jakoby leland był jednym z takich facetów, którzy boją się wszystkiego. tylko usmiechnęła się i pokiwała głowa. - żaden problem - powiedziała, wsstała i poszli, zaczne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Luwr Empty
PisanieTemat: Re: Luwr   Luwr Empty

Powrót do góry Go down
 
Luwr
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Kultura-
Skocz do: