hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 CAVEAU DE LA HUCHETTE

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptySob Wrz 05, 2009 9:57 pm

5, rue de la Huchette
75005 Paryż
Tel. 01 43 26 65 05
Metro: Saint-Michel
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 4:11 pm

polował na suczki i w ogóle, bolała go głowa i w ogóle, ale to żadna wymówka, nie, trzeba odpracowac swój piątek w mjuzik klabie, inaczej będzie stary, a przynajmniej tak sobie wmawiał.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 4:36 pm

przyszla tutaj ze swoimi frendsami na jakiegos drinka czy cokolwiek, i jakims cudem wpadla na feliksa, yeah. - o, czesc, co ty tutaj robisz? - zapytala zdziwiona, bo do tej pory byla przekonana, ze feliks w piatkowe popoludnia robi cos zwiazanego z cyferkami i papierkami, ktorych kompletnie nie ogarniala, no bo wjesz, biznesmen i te sprawy.....
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 4:38 pm

dlaczego forko dziala mi tak szybko
-umm - podniosl swoja szklanke z ohydnym whisky ktore pil dla lansu troche a troche tez dlatego bo czul sie fajnie wydajac na taka szklaneczke 50 euro, BO GO STAC - to co sie zazwyczaj robi w klubach chyba. ty tez, przypadkiem?
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 4:43 pm

mi dziala normalnie, jestes jakas dziwna;/ xd
- oh, nie no wiesz, po prostu nie myslalam, ze... nie, niewazne. - usmiechnela sie glupkowato upijajac lyczek swojego kolorowego drinka, ktory smakowal jak zelki i tylko dlatego go pila. - mnie wyciagneli tu znajomi, stwierdzili, ze trzeba uczcic to, ze ktos tam ma urodziny, imieniny, czy jakas rocznice. nie wiem, nie pamietam. - wzruszyla ramionkami.
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 4:50 pm

dlaczego ci odpisalam i nie ma tego w ogole wtf co tu sie dzieje itd
-no tak - to co do tego no niewazne - zla z ciebie znajoma - zauwazyl usmiechajac sie kacikiem ust i zmruzyl oczy zeby wylowic szczegoly osoby pod sciana bo wydawalo mu sie ze to jego mama. ale to nie byla jego mama wiec znowu zerknal na marthe - mozesz sie przysiasc, jezeli twoi znajomi nie beda bardzo pogniewani.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:00 pm

- no spoko, pewnie nawet nie zauwaza, ze mnie nie ma. a nawet jesli, to kto sie bedzie przejmowal, widuje sie z nimi codziennie, a z toba raz na tysiac lat. - usmiechnela sie, przysiadajac sie wiec. wypila ostatni lyczek drinka i odstawila pusta szklanke na stol. miala ochote na jeszcze jednego, ale nie chciala sie zbyt szybko upic, a poza tym pewnie nie wziela tyle pieniedzy. no trudno.
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:06 pm

-dziwna ta muzyka - stwierdzil bo pewnie lecialo jakies zmutowane CCastles a on byl jak moj tata i lubil tylko smokies. w ogole on byl taki maly stary no ale. - naprawde jestes zla kolezanka - usmiechnal sie szeroko, chociaz petey ma smieszne zeby xd i naprawde nie chcial tej whisky juz - postawic ci drinka????
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:08 pm

- mozesz w zasadzie, to znaczy jezeli nie robi ci to problemu, no bo wiesz, nie chce, zebym potem bylo, ze cie wykorzystuje. czy cos. - powiedziala, stukajac paznokciami o blat. przestala dosc szybko, bo sama stwierdzila, ze to wyjatkowo irytujace. - i wcale nie jestem taka zla kolezanka :c - ':c' bo wlasnie taka minke zrobila.
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:15 pm

kurde podnieca mnie jego awek;/
-wyobrazam sobie-on wiedzial swoje ok... zamowil jej drinka takiego i owego-a tak to co u ciebieee? co u twojej mamy?-kiedys sie kochal w jej mamie.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:18 pm

no bo jest fajoski w sumie... wiec sie nie dziwie...
- wszystko w porzadku. u mojej mamy chyba tez, to znaczy tak twierdzila, kiedy dzwonila do mnie dzisiaj rano. przyjezdza chyba do mnie z tata za tydzien, czy kiedys. - niespecjalnie tego chciala, bo musialaby przez jakis czas troche odpuscic sobie wszelkie przyjemnosci i etc, i poudawac dobra coreczke. znowu.
Powrót do góry Go down
feliks

feliks


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:26 pm

wkurza mnie troche teraz lj w sprawie ikonek bo teraz nikt nie lubi takich fashin i w ogole ikonek z ludzmi tylko wszyscy lubia takie kretynskie ikonki z lyzeczkami albo nie wiem talerzami xd co to za przyjemnosc miec ikonke z parapetem albo firanka rili...xd ja na przyklad jak poznaje kogos nowego na lj kto ma na default na przyklad jakas modelke to go z nia kojarze potem wiec glupio mi kojarzyc ludzi z lyzeczkami... ufffhhfhfggghh
-gdzie jest teraz twoja mama? - zapytal wiec, kontynuujac temat jej mamy. kiedys nawet prawie sie z nia przespal. a przynajmniej tak myslal, bo mial 14 lat i byl napalony i upalony i wydawalo mu sie ze mama marthy to jakis jego kolega...newermajnd.
Powrót do góry Go down
martha

martha


Liczba postów : 20
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009
Age : 33

CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE EmptyPią Wrz 25, 2009 5:35 pm

no xd ja lubie fashion, nawet jezeli nie znam sie na modelkach w ogole. ale tak czy siak, jak juz robie takie ikonki to wole je zaposcic na lightened, bo na enlaced to w ogole dostajesz wtedy dwa komcie czy cos-.- xd
- w londynie. mieszkaja tam teraz. - i to od jakichs 283938928398 lat, wiec troche zdziwilo ja, ze feliks tego nie pamieta;/ - to mialo jakis zwiazek z praca czy czyms, tak mysle. albo znowu mi sie cos pomylilo... no nic. - powiedziala i upila lyka drinka, bo zapomnialam, ze go miala.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty
PisanieTemat: Re: CAVEAU DE LA HUCHETTE   CAVEAU DE LA HUCHETTE Empty

Powrót do góry Go down
 
CAVEAU DE LA HUCHETTE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Kluby-
Skocz do: