hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Place Carnot

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Place Carnot   Place Carnot EmptySob Wrz 05, 2009 9:33 pm

Place Carnot 4634909_l
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
chloé




Liczba postów : 28
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 32

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:16 pm

klołi pewnie stała w podobnym miejscu, co ten dziadek na zdjęciu, zajęta obserwowaniem swojego cienia. włosy pospadały na jej twarz, a w ustach trzymała swojego mentola, którego tak silnie usiłowała ukryć.
Powrót do góry Go down
jurij

jurij


Liczba postów : 22
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:24 pm

jurij zastanawial sie, czy chloe byla nacpana, czy moze byla jakims geniuszem, ktorego sam jurij nigdy nie bedzie mogl ogarnac rozumem. tak czy owak, przystanal obok; papierosy mimo wszystko przyciagaja, szczegolnie jezeli taki jurij nie palil dobre trzy dni, bo zapomnial, bardzo zawirowany chlopak.
-czesc, masz papierosa?-zapytal, unoszac brwi pytajaco. mial nadzieje, ze klołi nie jest jakims groznym wampirem i go nie zje.
Powrót do góry Go down
chloé




Liczba postów : 28
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 32

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:32 pm

chloe pewnie byłaby pod wrażeniem tego, że zapomniał palić, bo z reguły o takich rzeczach się nie zapomina! głód nikotynowy i te sprawy. słysząc nieznajomy, acz przyjemny na dla ucha męski głos, poniosła głowę do góry, a blond włosy niedbale założyła za uszy. - papierosa - powiedziała dobitnie, mierząc go wzrokiem od stóp do głów. szybka selekcja i klo była pewna, że może go poczęstować, nawet całą paczką! - jasne, że mam - mruknęła, szukając paczki w swojej torebce. w końcu znalazła i podała jurijowi. - częstuj się - rzuciła jeszcze, z lekkim przekąsem, ale w zasadzie całkiem miło.
Powrót do góry Go down
jurij

jurij


Liczba postów : 22
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:36 pm

jurij pewnie palil tylko dla szpanu i nie byl uzalezniony, albo inny magiczny trik. dejwid koperfild to jego drugie ja. oczywiscie.
-piekne dzieki - usmiechnal sie swoim usmiechem numer trzynascie, co bylo oszukana liczba bo jakos nigdy nie liczyl swoich usmiechow. co ja pisze dzisiaj w ogole? hm, w kazdym razie to byl dosc zadowolony usmiech, wzial jednego papierosa. - za ogien jeszcze ladniejsze dzieki. i drink. w przyszlosci. nie wiem. jezeli chcesz. niewazne.
troche byl niesmialy, ale tylko troche.
Powrót do góry Go down
chloé




Liczba postów : 28
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 32

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:46 pm

uśmiechnęła się równie ładnie jak on i schowała paczkę z powrotem do torebki, szukając swojej zippo z francuską flagą. nie była jakąś szczególną patriotką, ale dlaczego nie? podała mu ją i zaśmiała się. - ależ proszę. drink brzmi świetnie. w przyszłości. może teraz. nie wiem też - mruknęła seksownie, rzucając żarzącego się papierosa pod ich stopy. spojrzała na niego badawczo. - chloe! - gdyby zapomniał, że trzeba się przedstawić.
Powrót do góry Go down
jurij

jurij


Liczba postów : 22
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:50 pm

-co chloe? - nie zrozumial, byl rosjaninem i najwyrazniej zdazyl juz zapomniec, ze chloe to normalne francuskie imie. w ogole mial tendencje do zapominania wielu rzeczy, patrz wyzej. moze tez wplywalo na niego troche to, ze widzial dzisiaj reklamy chloe... jak np to<3. - teraz raczej chyba nie. to znaczy nie wiem, nie lubie odwiedzac zadnych barow w piatki. taki zwyczaj. - wzruszyl ramionami, bo 'taki zwyczaj' wszystko wyjasnia. - soboty gora i w ogole.
Powrót do góry Go down
chloé




Liczba postów : 28
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 32

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 8:57 pm

- co, co chloe? - okej, teraz i ona nie zrozumiała, więc chwilę wpatrywała się w jego twarz, żałując, że nie jest odwrócony na tyle, by mogła zobaczyć jego tyłek. pokiwała głową, rozbawiona. - właśnie ci się przedstawiłam, TO chloe - zaśmiała się, zaraz nieco poważniejąc. podrapała się po prawej powiece, pewnie poczuła jakby dostała to kosza, a to nie jest miłe. ani trochę. - okej, no to w przyszłości. jutro, pojutrze. w niedziele wieczorem, czy środę rano - nie, nie była jakoś szczególnie zła, po prostu wzruszyła ramionami i skrycie uśmiechała się kącikowo.
Powrót do góry Go down
jurij

jurij


Liczba postów : 22
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot EmptyPią Wrz 11, 2009 9:00 pm

-a, wybacz! tak rzucilas tym tylko, wiec wiesz. jurij - wyciagnal reke, mial pewnie smieszny akcent; dal tez jej swoj numer i zmyl sie, bo wolaja mnie na skejpa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Place Carnot Empty
PisanieTemat: Re: Place Carnot   Place Carnot Empty

Powrót do góry Go down
 
Place Carnot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» L'Espace Carnot
» Place de le Bastille
» Place des Vosges
» Place Vendôme
» Place Dauphine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Na powietrzu-
Skocz do: