hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :<

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ilvie

ilvie


Liczba postów : 11
Reputation : 0
Join date : 10/09/2009

ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :< Empty
PisanieTemat: ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :<   ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :< EmptyCzw Wrz 10, 2009 10:23 pm

- data&miejsce urodzenia
13 grudnia 1991, paryżewo
- charakter
naiwna i niezdarna. to przede wszystkim, reszta ujawni się pod wpływem różnych sytuacji
- biografia
jak już pisałam urodziła się w paryżu i mniej więcej do piątego roku życia wiodła wesołe i bogate życie, biegając po ogromnym apartamencie w śpiochach pier kardę xd. okej, nieważne w czym. sielankę przerwała jakaś choroba matki, pewnie aids, bo się puszczała. w związku z tym ilvie została oddana do domu dziecka, skąd adoptował ją alan rickman, dając wykształcenie aktorskie i koneksje z ciekawymi ludźmi. obecnie kończy dwadzieścia lat i studiuje filmoznawstwo na sorbonie, mając wielki plan zostania drugim bergmanem.
- rodzina
matka szybka ojciec szklarz
- związki
ilvie angażuje się emocjonalnie czasami nawet zanim na dobre pozna chłopaka, który jest jej obiektem uczuć. kochliwa więc, ale i romantyczna bla bla. łatwo ją zranić w każdym razie
- nałogi, znaki szczególne
pali papierosy w ilościach dużych, bo chce mieć zachrypnięty głos
- dwa zdjęcia
ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :< Emilie-de-ravin-turns-her-back-on-marriage
macie jedno, więcej na googlach :d
Powrót do góry Go down
leon

leon


Liczba postów : 64
Reputation : 0
Join date : 09/09/2009

ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :< Empty
PisanieTemat: Re: ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :<   ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :< EmptySob Wrz 12, 2009 7:49 pm

akceptuję.
Powrót do góry Go down
 
ilvie baudelaire - emilie de ravin, a może emily? nie wiem :<
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ilvie
» greta de paul / emily di donato.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryska Elita :: Wizytówki-
Skocz do: