hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 miusic hall paris

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: miusic hall paris   miusic hall paris EmptySob Wrz 05, 2009 9:39 pm

miusic hall paris 159957
miusic hall paris 159948
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
pearl

pearl


Liczba postów : 113
Reputation : 0
Join date : 07/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 7:25 pm

oho, siedli pewnie przy jakimś stoliku blisko baru, żeby mieć w końcu blisko, bo po co innego siadać blisko. chyba, że barmanka była łądna czy coś. uśmiechnęła się do jakiegoś chłopaka, który przypatrywał jej się nieśmiało, potem uśmiechnęła się do następnego, odmachnęła do innego xd, a następnie swoje spojrzenie skupiła na edzie, pewnie siedzącym obok. nachyliła sie nad stołem, żeby przekrzyczeć muzykę.
- no dobra, więc ja będę chciała mojito - przypomina mi sie to z kfc! liczyła na to, że on postawi, no bo hej, dlaczego ona by miała. a zresztą nie chciało jej sie ruszać tylka do baru. potem będzie chciała tańczyć czy coś, ale jeszcze nie mówiła nic o tym.
Powrót do góry Go down
ed

ed


Liczba postów : 122
Reputation : 0
Join date : 08/09/2009
Age : 35

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 7:35 pm

chwilę spoglądał w jej dekolt, ale tak cichaczem. czyli patrzył po cichu. w każdym razie zaraz pokiwał głową i wstal. - to czekaj. nie uciekaj mi stąd nigdzie, zaraz przyniosę picie - powiedział i poszedl do baru, by trochę pogadać z uroczą, cycatą barmanką, zaraz dostał mojito dla niej, dla siebie wziął danielsa, czy inne scierwo. uśmiechnął się do pearl i stwierdził, że to jest jakis dziwny, rózowy klub, o czym ja poinformował. - ciekawe, czy mają striptizerki.. - westchnął, opierając lokcie na stoliku.
Powrót do góry Go down
pearl

pearl


Liczba postów : 113
Reputation : 0
Join date : 07/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 7:43 pm

- nie wiem, jestem tu pierwszy raz i nic o niczym nie wiem - powiedziała, siorbiąc swoje mojito, któe było smakowite i w ogóle. znowu uśmiechnęła się do jakiegoś chłopaka, tuż nad ramieniem edwarda, więc mógł nawet moment myśleć, że uśmiecha się do niego, a potem szybko sie skapnąć, że jednak nie. - dobrze tańczysz, ed? - uniosła brew do góry, często unosiła, bo umiała, wiec to robiła, zresztą, miała ładnie wyregulowane i musiała nimi szpanować. podrapała się po prawym obojczyku, została jej czerwona smuga od paznokci.
Powrót do góry Go down
ed

ed


Liczba postów : 122
Reputation : 0
Join date : 08/09/2009
Age : 35

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 7:55 pm

- jasne, że dobrze, chcesz się przekonać? - uczył się od travolty i wygral pieć milionów konkursow jack rabbit slim twist contest. błyskawicznie dopił swoje piciu i posłał jej pewny siebie uśmieszek. stuknął palcami kilka razy w szklaneczkę, trochę popękaną i obdrapana, ale jemu to srednio przeszkadzało. - możemy iść na parkiet, jeśli masz ochotę. - chociaż mogloby im się lepiej tańczyć, gdyby jeszcze troche wypili.
Powrót do góry Go down
pearl

pearl


Liczba postów : 113
Reputation : 0
Join date : 07/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 7:58 pm

- mam - uśmiechnęła się szeroko, tym razem już naprawdę do niego i dopiła swoje mojito. rzeczywiście, moze wypadałoby wypić więcej, ale w sumie chciała być trzeźwa, chciała zapamiętać wszystko i przekonać się, czy tańczył tak dobrze. podniosła się, obciągnęła bluzkę, tym samym ciągnąc dekolt w dół, zrobiła to speecjalnie. - no to chodź! - roześmiała się i złapała go za rękę, ciągnąc przez tłum ludzi w stronę parkietu, przy tym tamując drogę łokciami, wprawdzie on powinien się przypychać, ale miała to gdzieś.
Powrót do góry Go down
ed

ed


Liczba postów : 122
Reputation : 0
Join date : 08/09/2009
Age : 35

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 8:04 pm

po drodze na parkiet puścił oczko do jakiejś wysokiej blondynki; w zasadzie najbardziej lubił blondynki, bo w jakichś siedemdziesięciu procentach przypadków byly naiwne i łatwe, chociaz musiał przyznac, że nie dało się wtedy z nimi rozmawiać o czymkolwiek innym, niż prochy, seks i seks po raz wtóry. pearl sprawiala wrażenie może nie naiwnej, ale momentami i tak go denerwowała z tą swoją angielską wyniosłością. zdecydowanie musiał ją nauczyć, jak powinna sie do niego odnosić! xd w każdym razie na parkiecie przyciągnał ją do siebie i elo elo zaczal tanczyc.
Powrót do góry Go down
pearl

pearl


Liczba postów : 113
Reputation : 0
Join date : 07/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 8:09 pm

ona też tańczyła, kołysząc zmysłowo biodrami i ocierając się o niego zbyt często, by był to jakiś przypadek, zresztą, nie mogła się opanować, najchętniej przylgnęłaby do niego i naparła całym ciałem, także w końcu wylądowaliby w tym jego łóżku, ale nie zrobiła tego, jedynie przesunęła dłonią po jego szyi, a potem po klatce piersiowej.
- no, rzeczywiście nie jest tak źle, jak myślałam - mruknęła mu w ucho, przyciągając do siebie za szyję zdecydowanym gestem. musnęła jego płatek ustami i roześmiała cicho.
Powrót do góry Go down
ed

ed


Liczba postów : 122
Reputation : 0
Join date : 08/09/2009
Age : 35

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 8:14 pm

- francuzom nie wypada źle tańczyć, pearl - mruknął do jej ucha, przyciągając ja trochę do siebie, by pocałować ją przelotnie w dolną warge, a potem trochę dłużej w górną, uznał, że dookoła jest za dużo ludzi, i że chętnie zwiedziłby tutejsze toalety. najlepiej damskie, bo w damskich zazwyczaj pachnie przyjemniej, niż w męskich. chętnie by ja schrupał.
Powrót do góry Go down
pearl

pearl


Liczba postów : 113
Reputation : 0
Join date : 07/09/2009

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 8:19 pm

- no tak, mainiery - odparła mrukliwie w jego usta, więc pewnie niczego nie usłyszał, bo odpowiedziała gdzieś między jego językiem a podniebieniem, przesuwając dłonie na jego tyłek. na taką właśnie chwilę czekała, na taki pocałunek, na którym świat się kończy i tak dalej, ed był zajebisty we wszystkim, co wiązało sie z fizycznością, nie zamierzała mu jednak o tym mówić. - wiesz co, edwaaard? - oderwała się od niego, w gruncie rzeczy przestała tańczyć, pewnie tylko bezsensownie przestępowali z nogi na nogę, zajmując się górnymi partiami. - chętnie wróciłabym do domu i sprawdziła, czy resztę też robisz tak samo dobrze, jak tańczysz - oświadczyła, zaraz znowóz wpiła sie w jego usta.
Powrót do góry Go down
ed

ed


Liczba postów : 122
Reputation : 0
Join date : 08/09/2009
Age : 35

miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris EmptyNie Wrz 20, 2009 8:22 pm

- a co? znamy się już wystarczająco długo? - spytał między pocałunkami, delikatnie, przynajmniej delikatnie jak na eda, gładzac ja po plecach. ogladaj w ogóle to https://www.youtube.com/watch?v=gAHq-7HW6h0 xd i chyba poszli i zaczne bo i tak musze sie niedlugo zbierac do spania Smile))
Powrót do góry Go down
Sponsored content





miusic hall paris Empty
PisanieTemat: Re: miusic hall paris   miusic hall paris Empty

Powrót do góry Go down
 
miusic hall paris
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Paris Plages
» Le Club a Paris

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Kluby-
Skocz do: