hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 leo

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
leo

leo


Liczba postów : 23
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 37

leo Empty
PisanieTemat: leo   leo EmptyWto Wrz 22, 2009 10:44 pm

przyprowadził więc hannah do swojego miłego mieszkania w jakiejś starej kamienicy, w której nie było windy, więc musieil wtoczyć się na trzecie piętro po schodach. pewnie kejt też tu mieszka i sporadycznie leo słyszy głuchy odgłos dominica spadającego z drugiego piętra na parter ;d. okej, już wracam do tematu.
-nie przeraź się, ale panuje tu lekki... chaos - ostrzegł ją sumiennie, kiedy otwierał nieco obdrapane drewniane drzwi mieszkania numer 69.
Powrót do góry Go down
hannah

hannah


Liczba postów : 14
Reputation : 0
Join date : 22/09/2009

leo Empty
PisanieTemat: Re: leo   leo EmptyWto Wrz 22, 2009 10:50 pm

zachichotała, na widok numeru 69 na jego drzwiach, bo to bez względu na wszystko zawsze kojarzy się tylko z jednym. w każdym razie weszła z leo do środka i pewnie ściągnęła buty, rozmiaru 37, wyszło mi 47 na początku xd.
- nie jest źle, moje mieszkanie wygląda jakby przeszła tam właśnie armia napoleona czy coś. nie mam czasu na sprzątanie - zwierzyła mu się, siadając nieśmiało na jakiejś kanapie czy co on tam miał.
Powrót do góry Go down
leo

leo


Liczba postów : 23
Reputation : 0
Join date : 11/09/2009
Age : 37

leo Empty
PisanieTemat: Re: leo   leo EmptyWto Wrz 22, 2009 10:59 pm

-może to dobry moment na zatrudnienie sprzątaczki? - zasugerował, podchodząc do barku, z którego wyjął dwa kieliszki do wina. sam pewnie miał sympatyczną dorotę, z którą czasami odbywali długie rozmowy na temat drugiej wojny śwatowej, bo interesowały go te tematy. ale wcale nie biegał w mundurze, ani nie odgrywał jakichś remakeów bitew jak jeden mój znajomy. to chore. ale przynajmiej będzie wiedział co robić jak już dojdzie do trzeciej wojny, nie? - białe czy czerwone, hannah?
Powrót do góry Go down
hannah

hannah


Liczba postów : 14
Reputation : 0
Join date : 22/09/2009

leo Empty
PisanieTemat: Re: leo   leo EmptyWto Wrz 22, 2009 11:00 pm

- czerwone - powiedziała i zasnęła, z wrażenia czy coś :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





leo Empty
PisanieTemat: Re: leo   leo Empty

Powrót do góry Go down
 
leo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Nasze progi :: Apartamenty :: Montmartre-
Skocz do: