hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 frida

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kjellfrid

kjellfrid


Liczba postów : 48
Reputation : 0
Join date : 24/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: frida   frida EmptyCzw Wrz 24, 2009 2:45 am

tylko lazienka i sypialniopokoj, ale za to z mini lodowka, nie ma to jak zarcie na wynoss

http://community.livejournal.com/ourbedrooms/1706933.html#cutid1
Powrót do góry Go down
kjellfrid

kjellfrid


Liczba postów : 48
Reputation : 0
Join date : 24/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:25 pm

przyszli wiec, nie bylo windy ale to tylko jedno pietro wiec spoko w oko itd, otworzyla drzwi po jakichs dwoch minutach intenstywnego szukania kluczy, podczas ktorej to czynnosci o malo nie wydlubala sobie oka razy dwa i raz nie stracila palca. zrzucila buty zostawiajac je przy drzwiach - wlasciwie to nie zrobie ci kakao bo nie mam kuchenki ani nawet mikrofalowki. ale mam milion roznych sokow i lody czekoladowe - zdjela gumke z wlosow i machnela glowa zeby opadly na ramiona.
Powrót do góry Go down
julian

julian


Liczba postów : 26
Reputation : 0
Join date : 23/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:29 pm

zapatrzył się przez chwilę na jej ładne, chude ramionka i jasne włosy, ale tylko chwilę, serio. zaraz uśmiechnął się szeroko, ściągając buty.
- a to szkoda, bo widzisz, przyszedłem tutaj tylko ze względu na kakao - powiedział, wcale nie zgodnie z prawdą i wszedł dalej, jak mniemam, trochę się rozglądając. nawet pozwolił sobie wziąć jakąś ramkę ze zdjęciem do ręki i oglądać zdjęcie kjellfrid, z kimś tam.
Powrót do góry Go down
kjellfrid

kjellfrid


Liczba postów : 48
Reputation : 0
Join date : 24/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:33 pm

z dziadkiem, bo tylko jego lubila z calej rodziny - moge przejsc sie do sasiadki i poprosic zeby ci zrobila kakao - powiedziala zupelnie powaznie i uniosla brew, co z tego ze juz prawie polnoc. - musze sie przebrac - dodala tez i zdjela z kanapy jakas maskotke-zabe, zeby julian mial chociaz troche miejsca...
Powrót do góry Go down
julian

julian


Liczba postów : 26
Reputation : 0
Join date : 23/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:40 pm

upuścił ramkę, z wrażenia chyba, tylko nie wiem czy dlatego ze a chciala pojsc do sasiadki b musi sie przebrac. niewazne zreszta, upuscil i ramka sie rozbija, a to niezbyt dobrze.
- kurcze, odkupie ci co? - zaproponował zezezezezedenerwowany zbierajac szkło. bo to była szklana ramka.
Powrót do góry Go down
kjellfrid

kjellfrid


Liczba postów : 48
Reputation : 0
Join date : 24/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:44 pm

- nie trzeba - machnela reka - mam duzo ramek. - wlasciwie wolala mu nie mowic ile, bo pewnie uznalby ja za kompletna wariatke, o ile juz nie uznal, a miala ramek wiecej niz ubran, bo byla kolekcjonerka. - wiec chcesz te kakao? sok? cokolwiek?
Powrót do góry Go down
julian

julian


Liczba postów : 26
Reputation : 0
Join date : 23/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:49 pm

- sok wystarczy, nie potrzebujemy budzic twojej sasiadki - zapewnil ja, kiwajac glowa i wyciagnal komorke z kieszeni spodni, bo mu sie wciskala w noge, a to bylo niewygodne. mial moze jakas zwykla komorke, bo nie lubil tego lansu dotykowymi, ktory opanowal swiat - mieszkasz sama? - zainteresowal sie, siadajac na kanapie, bo pozbieral juz ramke. znaczy to, co jeszcze piec minut temu bylo ramka.
Powrót do góry Go down
kjellfrid

kjellfrid


Liczba postów : 48
Reputation : 0
Join date : 24/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyNie Wrz 27, 2009 11:52 pm

-nikt inny by sie nie zmiescil - powiedziala przez ramie jezeli wiesz co mam na mysli, bo wlasnie kucala przy lodowce, z ktorej wyciagnela karton soku winogronowego, bo nie sprecyzowal jaki sok by sobie zyczyl. nalala w wysokie szklanki dla siebie i dla niego i usiadla obok, wreczajac mu szklanke w dlon, bo nie miala stolikow - ledwie sama sie mieszcze, no ale - wzruszyla ramionami i upila soku, oparla sie wygodniej, podciagajac nogi na kanape - tak sobie mysle, poza tym, ze mam nadzieje ze nie jestes jakims psycholem i nie bedziesz przychodzil codziennie czy cos? wiesz, wole sie upewnic.
Powrót do góry Go down
julian

julian


Liczba postów : 26
Reputation : 0
Join date : 23/09/2009

frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida EmptyPon Wrz 28, 2009 12:11 am

i tu tez
Powrót do góry Go down
Sponsored content





frida Empty
PisanieTemat: Re: frida   frida Empty

Powrót do góry Go down
 
frida
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» frida
» kjellfrid jones / frida gustavsson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Nasze progi :: Apartamenty :: Place de la Bastille-
Skocz do: