hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schowek na miotły

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptySob Wrz 05, 2009 10:31 pm

,,,
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
lily

lily


Liczba postów : 31
Reputation : 1
Join date : 23/09/2009

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptyCzw Paź 08, 2009 6:56 pm

okej, więc lily stała i opierała się o drzwi schowka na miotły. popijała herbatkę, bo powiedzmy, że kawy nie lubiła i przeglądała jakieś ulotki, które dostała od kolegi czy cokolwiek. skończyła już zajęcia, ale miała spotkać się tutaj ze znajomą, która powinna zjawić się dwadzieścia minut temu (ja bym już sobie poszła xd).
Powrót do góry Go down
dexter

dexter


Liczba postów : 41
Reputation : 0
Join date : 12/09/2009
Age : 36

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptyCzw Paź 08, 2009 7:00 pm

akurat bawil sie z kolega w chowanego i tak sie zlozylo ze postanowil tu sie schowac. co z tego ze on nawet nie studiuje ani nic. zamknal szybko drzwi za soba nie zauwazajac stojacej przed drzwiami lily bo byl szybki niczym wiatr a potem pomyslal ze to byla chyba ona i otworzyl drzwi, wygladajac zza nich -o, ty!- ale nie wyszedl caly bo jego kolega zaraz zacznie szukac :-)
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 31
Reputation : 1
Join date : 23/09/2009

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptyCzw Paź 08, 2009 7:08 pm

lily spojrzała na niego, w zasadzie trochę zaskoczona, bo wcześniej nie widywała go na sorbonie, no ale trudno, nie zastanawiala sie dlugo nad tym, tylko wrzucila ulotki do torebki duzej duzej i usmiechnela sie do dextera.
- czesc, wszystko okej? xd - zapytała, bo wygladal co najmniej dziwnie chowajac sie w schowku na miotly.
Powrót do góry Go down
dexter

dexter


Liczba postów : 41
Reputation : 0
Join date : 12/09/2009
Age : 36

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptyCzw Paź 08, 2009 7:14 pm

-taak. chodz do srodka - zawolal prawie, bo nie chcial przegrac Rolling Eyes. pociagnal ja za reke i w zasadzie wciagnal do srodka. najwyzej zostanie oskarzony o gwalt czy cokolwiek. - myslisz ze jest tu swiatlo?
Powrót do góry Go down
lily

lily


Liczba postów : 31
Reputation : 1
Join date : 23/09/2009

Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły EmptyCzw Paź 08, 2009 7:16 pm

- myślę, że nie. ale mogę dać ci herbaty, chcesz? chyba nie mam juz na nią ochoty. co my tutaj robimy, w zasadzie? - zdziwiła się i wpadła na jakąś miotłę, bo ciemno, ale złapała się ramienia dextera, więc nie upadła, w ostatniej chwili, ja bym juz na pewno sie wyjebala, no ale ona nie xd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schowek na miotły Empty
PisanieTemat: Re: Schowek na miotły   Schowek na miotły Empty

Powrót do góry Go down
 
Schowek na miotły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Sorbona-
Skocz do: