hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miracle
Admin
miracle


Liczba postów : 112
Reputation : 0
Join date : 05/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptySob Wrz 05, 2009 9:34 pm

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire 4710985_l
Powrót do góry Go down
https://bonjour.forumpolish.com
marie

marie


Liczba postów : 21
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 6:57 pm

chodziła sobie własnymi ścieżkami po parku, uczyła się czegoś tam, nie chce mi się myśleć czego. bo to była wzorowa uczennica, ale spoko czasem daje luzu, czasem. ;d ale w sumie już jej się nie chciało uczyć, bo głowa ją bolała od tej ilości nauki chyba.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 24
Reputation : 0
Join date : 13/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:09 pm

luke z papierosem w prawym kąciku ust szedł jakiś taki zamyślony, przynajmniej zamyslony jak na niego, bo zazwyczaj nie zawracał swojej uroczzej główki zbytnim myśleniem - niech robią to za niego inni. w każdym razie niespecjalnie patrzyl pod nogi, więc wlazł na marie, czy też zwyczajnie na nią wpadł, prawie się przy tym wywalając. - rety, sorry!
Powrót do góry Go down
marie

marie


Liczba postów : 21
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:14 pm

- o boże! - podskoczyła aż, bo się przestraszyła, bo idzie sobie spokojnie a tu nagle ktoś na nią włazi. no, ale gdy już zdążyła się przywołać do porządku, uśmiechnęła się seksiarsko, zamykając książkę. - nic się nie stało w sumie. jeszcze żyję. - odparła i w sumie to była też trochę jej wina, bo łazi z nosem w książce zamiast patrzeć gdzie się idzie.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 24
Reputation : 0
Join date : 13/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:18 pm

jego zdaniem również była jej to wina, tylko i wyłącznie jej, bo kto normalny chodzi czytając jednocześnie książkę, przecież powszechnie wiadomo, że to niebezpieczne! jednak uśmiechnal się nieznacznie, mierzwiac swoje blond wlosy i zaciągnął się papierosem. - całe szczęście, że zyjesz. bo jeszcze by mnie zamknęli w więzieniu za deptanie po ludziach. czy cos.. - kiedy się nad tym zastanowił, stwierdził, że jego slowa są bezsensowne.
Powrót do góry Go down
marie

marie


Liczba postów : 21
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:23 pm

no właśnie..... - taaak, na pewno. jeżeli za takie coś zamykają ludzi w więzieniach. - odparła ściągając brwi i robiąc dziubek z ust. i schowała tą książkę do torby, żeby jeszcze nie wyszło, że to jednak jej wina.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 24
Reputation : 0
Join date : 13/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:36 pm

- pewnie nie zamykają. no ale nieważne, hmm - mruknął, marszcząc nieznacznie czoło i rzucił papierosa na ziemię, by przydeptać go zaraz swoim conversem. - w każdym razie jestem luke - powiedział po chwili zastanowienia, oceniając marie w skali jeden do dziesieć..
Powrót do góry Go down
marie

marie


Liczba postów : 21
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:42 pm

- a ja marie. - uśmiechnęła się przyjaźnie i poprawiła włoski. - właśnie uczyłam się na bardzo ważny sprawdzian.....-mruknęła patrząc gdzieś w bok. - ale w sumie dobrze, że mi przeszkodziłeś, bo już naprawdę głowa mi pęka od tej nauki. - westchnęła, pewnie teraz luke pomyśli o niej że to taka nie taka kujonica itede.
Powrót do góry Go down
luke

luke


Liczba postów : 24
Reputation : 0
Join date : 13/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:46 pm

- sprawdzian? dobrze, że ja już nie chodzę do liceum - powiedział. teraz normalnie zakoksował, że aż miło, lansząc się tym, ze skończył liceum. szkoda, że na studiach ma większy zapierdol niż w szkole i tęskni za liceum. - o tej porze nie powinnas sie uczyć. mózg juz śpi. - przynajmniej jego.
Powrót do góry Go down
marie

marie


Liczba postów : 21
Reputation : 0
Join date : 06/09/2009

Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire EmptyWto Wrz 15, 2009 7:52 pm

- naprawdę?? - popatrzyła z niedowierzaniem na niego. - no to już teraz wiem dlaczego nic nie pamiętam jak się ucze po nocach....eh..no trudno. - wzruszyła ramionami. i popatrzyła na niego. - ja się muszę męczyć jeszcze rok......ale później będzie jeszcze gorzej, tak mi się wydaje. a co studiujesz? - spytała, drapiąc się po szyi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty
PisanieTemat: Re: Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire   Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire Empty

Powrót do góry Go down
 
Parc des Hauteurs et jardins du Rosaire
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Parc Monceau

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Na powietrzu-
Skocz do: