hey it's your favorite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Place de la Concorde

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySro Wrz 16, 2009 10:35 pm

-okej - i pojechali
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 26/09/2009

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 4:09 pm

siedziała na jednej z pobliskich ławeczek popijając latte karmelowe, dostępne w jej ulubionej kawiarni koło domu. obserwowała ludzi przechodzących obok niej i oddychała świeżym powietrzem, którego ostatnio miała mało. ogólnie była dziś w dobrym nastroju, a więc do niektórych przechodniów nawet się uśmiechała.
Powrót do góry Go down
crystal

crystal


Liczba postów : 34
Reputation : 0
Join date : 18/09/2009
Age : 33

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 4:26 pm

brak tlenu przyprowadził ją tutaj. szła lekko chwiejnym krokiem ale nie była pijana...ogólnie nie często widywano ją pijaną. teraz szła i nawet uśmiechała się. słońce lekko przygrzewało, lubiła ciepło prawie tak samo jak latte.
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 26/09/2009

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 4:32 pm

wśród tłumu turystów walczących z upałem, próbujących przedrzeć się przez plac zauważyła crystal, którą znała z...? no cóż, skądś tam się znały. -crystal!-krzyknęła podnosząc rękę, by ją zauważyła. uśmiechnęła się spijając piankę ze swojej kawy.
Powrót do góry Go down
crystal

crystal


Liczba postów : 34
Reputation : 0
Join date : 18/09/2009
Age : 33

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 4:36 pm

usłyszała jak ktoś krzyczy jej imię. odwróciła się i się zaszokwała...to była cinnamon - hej cin! - krzyknęła do niej i nawet poszła w jej kierunku tym swym chwiejnym krokiem. przepchnęła sie jakoś przez tłum turystów i usiadła obok niej - jak ja cię dawno nie widziałam. - wyszczerzyła ząbki - opowiadaj co u ciebie.
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 26/09/2009

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:04 pm

uśmiechnęła się wzruszając ramionami.
-po staremu. wyprowadziłam się od brata i oto jestem!-zaśmiała się szukając po kieszeniach kardiganu paczki papierosów, oczywiście bezskutecznie. -hm, a co u ciebie?
sori za zapłon, mama chciała czegoś poszukać.
Powrót do góry Go down
crystal

crystal


Liczba postów : 34
Reputation : 0
Join date : 18/09/2009
Age : 33

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:11 pm

-uniezależniłam się od ojca i przeprowadziłam do paryża- uśmiechnęła się - wreszcie czuję, że mogę żyć - zasmiała się - czyżbyś szuakała papierosów - zapytała i wyciągnęła z kieszeni paczkę jakiśtam.
nasze mamy kochane są Smile
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 26/09/2009

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:16 pm

-hm, dzięki-powiedziała biorąc jednego i zapalając go swoją mega, pewnie z wygrawerowanymi inicjałami zapalniczką, -to jest dopiero życie, nie?-powiedziała zaciągając się i spoglądając na pogodne niebo. jakiś turysta kopnął ją w kostkę i zmroziła go swoim spojrzeniem wywracając oczami.
Powrót do góry Go down
crystal

crystal


Liczba postów : 34
Reputation : 0
Join date : 18/09/2009
Age : 33

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:23 pm

-o tak- oparła się na oparciu ławki i wyciągnęła nogi, bo tak jest wygodnie - właściwie to ile myśmy się nie widziały? - jej głos rozproszył ciszę- rok, a może więcej? - spojrzała w niebo i na chmury, które wolno sunęły po niebie - jakoś tak spokojnie w tym paryżu
Powrót do góry Go down
cinnamon

cinnamon


Liczba postów : 9
Reputation : 0
Join date : 26/09/2009

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:27 pm

zaśmiała się stukając obcasem w chodnik.
-spokojnie, ale tylko w godzinach popołudniowych. rano można mieć trudność z przejściem tego placu.-skinęła głową. -a nie widziałyśmy się chyba z półtora roku. tak, półtora.-pokiwała głową spoglądając na crystal.
Powrót do góry Go down
crystal

crystal


Liczba postów : 34
Reputation : 0
Join date : 18/09/2009
Age : 33

Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 EmptySob Wrz 26, 2009 5:34 pm

- ależ to długo, - zdziwiła się i pokiwała z niedowierzenia głową - nie sądziłam, że się dziś spotkamy, a już napewno nie tu -usiadła tak jakoś normalniej - czy to nie dziwne, że życie jest takie zaskakujące? - zaśmiała się - oj jaka ja się zrobiłam dziwna, zupełnie bez poczucia humoru i bez przerwy gadam o życiu...cin czy ty coś studiujesz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Place de la Concorde - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Place de la Concorde   Place de la Concorde - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Place de la Concorde
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Place Carnot
» Place de le Bastille
» Place des Vosges
» Place Vendôme
» Place Dauphine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hey it's your favorite  :: Paryż :: Popularne-
Skocz do: